Hírarchívum

Október 6-i megemlékezés

2020.10.10.

Október 5-én az aradi vértanúkról emlékeztünk meg iskolarádión keresztül. A 7. évfolyamos tanulók az 1948-49-es szabadságharcot követő eseményeket elevenítették fel prózai szövegekkel, versekkel, énekekkel. Zárásként az iskola minden tanulója fennállva énekelte el nemzeti imádságunkat, a Himnuszt. Az emlékezés koszorúit Nagy-Sándor József emléktáblájánál énekszó kíséretében helyezték el a gyerekek.

Újabb beruházás a Magvetőben

2020.09.04.

A beruházás keretében az iskolánk egy új Ford Tranzit márkájú iskolabusz vásárolt. A 13 millió forintos beruházás során beszerzett jármű mind biztonságtechnikailag, mind műszakilag megfelel a XXI.század elvárásainak. Az új iskolabusz 16 gyermek (+2 felnőtt) szállítására alkalmas.

A gyermekek, szülők, tanárok nagy örömmel fogadták az iskola új és modern járművét.

FONTOS!

2020.08.26.

Évnyitó

2020.08.25.

Gyula város legkiválóbb tanulói

2020.07.02.

Tizennegyedik alkalommal vehettek át elismerést a város legkiválóbb diákjai

Gyula város legkiválóbb tanulóit díjazták július első napján a városháza dísztermében. A kitüntetettek között olyan csapatok is akadtak, amelyek tagjai megyei és országos versenyeken értek el szép eredményeket.

Kiválóságaink videó

2020.07.02.

Víz Világnapja rajzpályázat

2020.07.01.

A Körös- vidéki Vízügyi Igazgatóság ebben az évben is meghirdette rajzpályázatát a Víz Világnapja alkalmából. Intézményünk Csillag nagycsoportosai közösen készítették el A tenger pusztulása című alkotásukat, mellyel díjat nyertek.

Fáradozásukat ajándékutalvánnyal jutalmazták.