Híreink

Szülői szándéknyilatkozat óvodai beíratáshoz

2021.03.22.

Szándéknyilatkozat óvodai beíratáshoz:

Magvető Református Óvoda kisfilm 2021.

2021.03.22.

Magvető Református Óvoda kisfilm 2021.

Magvető kisfilm

2021.02.15.

Kedves Szülők! Kedves Nagycsoportos Gyerekek!

Kisfilmünk bemutatja a Magvető Református Iskola 2021/2022-es tanévben induló első osztályainak tanító nénijeit.

Hívunk és várunk a Magvetőbe!

Újra az óvodában

2021.02.12.

Ha péntek, akkor óvodai látogatás. Repült az idő pénteken délelőtt, mialatt a nagycsoportos ovisokkal találkoztunk, ismerkedtünk. Az összeszoktató, kötetlen játékkal töltött idő alatt megismertük a gyermekek óvodai munkáit, beszélgettünk társasjátékoztunk, színeztünk. A délelőtt végén egy kis mozgással zártuk a közös programot. Nagyon jó éreztük magunkat! Két hét múlva folytatjuk . . .

Ildikó tanító néni és Olgi tanító néni

Óvodai látogatás

2021.01.29.

2021. január 29-én, pénteken meglátogattuk óvodánkban a Csillag csoportba járó gyermekeket, akik a jövő tanévtől már a mi iskolásaink lesznek. A látogatás célja az óvoda-iskola átmenet megkönnyítése.
A bemutatkozás után versekkel, közös énekléssel, ajándékozással történt az ismerkedés. A közösen eltöltött fél óra hamar eltelt, így megbeszéltük, hogy két hét múlva folytatjuk. . .

Ildikó néni és Olgi néni
a leendő 1. a osztályos tanító nénik

„Jézus élete” országos rajzpályázat

2021.01.20.

A budapesti Szenczi-Molnár Albert Református Általános Iskola által meghirdetett „Jézus élete” c. országos rajzpályázaton iskolánkból 1. helyezést ért el Majláth Szófia 5.b osztályos tanuló.
A beérkezett 650 pályamű közül a következő tanulók alkotásait emelte még ki a zsűri, és tartotta kiállításra érdemesnek:
Herdeló Bíborka 4.a
Boros Petra 4.a
Bodó Sára 4. a
Baráth Johanna 5. a
Hevesi Borka 6.a

Gratulálunk nekik, további alkotásukra Isten gazdag áldását kívánjuk!

Áldott karácsony

2020.12.21.

Karácsonyi rajzpályázat

2020.12.15.

November 5-én a Gyulai Vár által meghirdetett „Családunk címere” c. rajzpályázaton

Bordé Sára Borbála, Baráth Johanna, Kiss Kamilla 5.a és Szatmári Sára 2.a osztályos tanulók nyertek díjazást!

A zsűri kiállításra érdemesnek tartotta még

Breznyák-Tokai Szilvia 5.a

Nádházi Nelli 5.b

Semlyényi Ádám 5.b

Molnár Mira 2.b

Selmeczi Júlia 2.b osztályos tanulók alkotásait.

Decemberben a Karácsonyi János Katolikus Gimnázium által meghirdetett „Karácsonyi rajzpályázaton” iskolánk következő tanulói nyertek díjazást:

Selmeczi Júlia, Mező-Hoffer Anna, Alberti Tamás 2.b

Gurzó Noémi 5.b

Baráth Johanna 5.a

Gavra Melánia, Czirle Meredisz 7.b osztályos tanulók.

Mikulás az oviban

2020.12.04.