Természettudományos sikerek

2024.01.30.

2024. január 12-én a Bolyai Természettudományi Csapatverseny Hunnia- Dél (Bács-Kiskun, Békés, Csongrád-Csanád és Jász- Nagykun Szolnok Vármegye) régiójában 4 csapat képviselte iskolánkat. A komplex természettudományos megmérettetésen, két csapatunk is bekerült a régió 10 legjobbja közé a saját korosztályában.

5. évfolyamon, a „KertÉSZEK” csapat tagjai: Elek Ákos (5.a), Marton Anna Kata (5.b), Selmeczi Júlia (5.b), és Tóth Viktória (5.a)
5. helyezést értek el.
8. évfolyamon, a „Piros Trabant” csapat tagjai: Fehér Anna (8.b), Hack József Levente (8.b), Majláth Szófia (8.b) és Oroján Csilla (8.b) 6. helyezést értek el.
További résztvevőink is szép helytállással teljesítették a versenyt:
6. évfolyamon, a „Környezettudók” csapat tagjai: Kords Lili Boglárka (6.b), Kovács Viktória (6.b), Majláth Olívia (6.b) és Medovarszki Sára (6.b)
7. évfolyamon, a „Természetes szelekció” csapat tagjai:Bodó Sára Boróka (7.a), Móricz Dániel (7.a), Pocsay Levente Gábor (7.a), Szabó Mia Dóra (7.a)

Eredményükhöz szívből gratulálunk! Soli Deo Gloria!