MAGVETŐ

Református Általános Iskola és Óvoda

Tanulóink

 TANULÓINK A 2020/2021-ES TANÉVBEN

 

1.a osztály

Tanítók: Bendli Krisztina (of.) és Dr.Borbélyné Bihari Krisztina

  • Boros Gergely
  • Csepreghy Botond
  • Csontos Péter Zoltán
  • Deák Hanna
  • Gara Mici Zsuzsa
  • Megyesi Áron
  • Mikulán Gellért
  • Nagy Rebeka Eszter
  • Szabó Emese
  • Szolnoki Zalán
  • Szőke Lilla
  • Ujj Dominik
  • Váradi Léna
  • Veres Boglárka 

 

1.b osztály

Tanítók: Székácsné Kisvárdai Katalin (of.) és Csőszné Hámori Ágnes

  • Berndt Szófia Szimonetta
  • Bodó Balázs
  • Debreczeni Martina
  • Elek Csenge
  • Geszner Balázs
  • Hack András Zétény
  • Kiss Sándor
  • Kiss Zalán Albert
  • Kovács Lívia
  • Kölüs Laura
  • Matei Alexander
  • Oroján István
  • Prisztavok Dorina
  • Székács Bence
  • Szentgyörgyi Boglárka
  • Szlovák Levente Vendel

2.a osztály

Tanítók: Révászné Nagy Gabriella (of.) és Szabó Ildikó

  • Árgyelán Dóra
  • Bikádi Lia
  • Elek Ákos
  • Fekete Zsolt
  • Gál Miriam Éva
  • Hevesi Rege
  • Hulik Olivér Nándor
  • Izsó Regina Zsófia
  • Kovács Dóra Mária
  • Nótáros Hanna
  • Ruzsa Ábel
  • Szatmári Sára
  • Szőke Kamilla
  • Teleki Blanka Mária
  • Tóth Viktória

 

2.b osztály

Tanítók: Szabó Sándorné (of.) és Fodor Judit

  • Alberti Tamás
  • Balogh Martina Laura
  • Blazsek Attila
  • Bujdosó Olivér
  • Dékány Dávid
  • Egri Lili
  • Fehér Tamás
  • Jánki Katalin
  • Kesztyűs Sára Viktória
  • Kovács Lara Amira
  • Marton Anna Kata
  • Mező-Hoffer Anna
  • Molnár Mira
  • Ribár Ádám
  • Samu Csaba
  • Selmeczi Júlia
  • Simon Kristóf
  • Szabó Lara Vanda
  • Taután Zsombor

 

 3.a osztály

Osztályfőnök: Nánási Mária

  • Balogh Rodé
  • Baranyai Zita
  • Berényi Balázs
  • Felföldi Benedek Gyula
  • Horváth Evelin
  • Ilyés Gábor
  • Kóra Zsolt
  • Kovács Tekla Ildikó
  • Kövesdi Kristóf
  • Metcalfe Rebecca Erzsébet
  • Móricz Bence
  • Nyári Bálint Balázs
  • Pesti László Levente
  • Piros Zsombor
  • Szekeres Bettina Bernadett
  • Szeredi Lilla Andrea
  • Takács Nóra
  • Valki Jázmin

 

3.b osztály

Tanítók: Herdelóné Pelok Boglárka (of.), Orojánné Kiss Csilla

  • Bakucz Panni
  • Balogh Réka Csengele
  • Bohn Eszter
  • Borbély Zsolt
  • Borsi Botond
  • Dalacsi Milán
  • Juhász Csenge
  • Kiss-Simon Magor
  • Kocsis Lilla
  • Kords Lili Boglárka
  • Kovács Viktória
  • Majláth Olívia
  • Medovarszki Sára
  • Metál Eszter
  • Mittag Ferdinánd Roland
  • Molnár Jázmin
  • Poczik Lili
  • Rajniczer Janka
  • Szekeres Márk
  • Szűcs Maja Róza
  • Ticudean Dominik Sámuel
  • Varga Nadin
     

 

4.a osztály

Osztályfőnök: Perlakiné Vas Ildikó 

  • Bodó Sára Boróka
  • Boros Petra
  • Herdeló Bíborka
  • Medovarszki Anna
  • Mezei Eszter
  • Móricz Dániel
  • Pocsay Levente Gábor
  • Pongrácz János
  • Rácz Zalán Noel
  • Sallai Bence
  • Stir Dávid Lajos
  • Szommer Richárd
  • Tyukodi Abigél Kincső

 

4.b osztály

Tanítók: Virághné Nagy Boglárka (of.), Gajdácsné Báthory Beáta

  • Balázs Nimród
  • Cseresznyés Kira Liza
  • Deák Sára
  • Kocsis Lotti
  • Kovács Bence
  • Kovács Botond
  • Krüpl Benjámin Máté
  • Mester Balázs
  • Szatmári Hanna
  • Székely-Szabó Petra
  • Szilágyi Emese
  • Tulkán Fanni
  • Varga Attila
  • Vass Maja

 

5.a osztály

Osztályfőnök: László Olga

  • Baráth Johanna
  • Bordé Sára Borbála
  • Breznyán-Tokai Szilvia
  • Farkas Alexandra
  • Horváth Dorina
  • Horváth Laura
  • Kiss Kamilla
  • Mező Viktória Szilvia
  • Rozek Nóra
  • Soós Beatrix Éva
  • Mogyorós-Szabó Balázs Bence
  • Szelényi Hanna
  • Szilvási Nikoletta
  • Váradi Dorka

 

5.b osztály


Osztályfőkök: Nacsa Rita

  • Balogh Panna Boglárka
  • Borsós Ede
  • Bucsai Krisztián
  • Cséfai Zsombor János
  • Dékány Márk László
  • Fehér Anna
  • Gurzó Noémi
  • Hack József Levente
  • Jónás György Adorján
  • Juhász Anna
  • Majláth Szófia
  • Nádházi Nelli
  • Nagy Ákos Áron
  • Najem-Abed Károly
  • Oroján Csilla
  • Petrovszki Milán István
  • Sánta Nikolett
  • Semlyényi Ádám Albert
  • Szilágyi Gréta Beatrix
  • Tóth Zóra Léna
  • Vajnai Anna

 

6.a osztály

Osztályfőnök: Csillagné Szentgyörgyi Ágnes Ilona

  • Almási Bálint
  • Almási Béla
  • Barta Sára Ibolya
  • Borbély Fanni Krisztina
  • Borbély Ferenc
  • Csepreghy Emma
  • Fábián Bence István
  • Geszner Sára
  • Hevesi Borka
  • Hunyady Ádám
  • Kovács Lili
  • Lengyel Anna
  • Nagy Bence
  • Ökrös Ádám Levente
  • Ökrös Erik
  • Pál Balázs
  • Pataky Lídia Edit
  • Solymoskövi Erika Gitta
  • Szabó Boglárka
  • Takács Marcell

6.b osztály


Osztályfőnök: Czirok Sándor Zoltán

  • Bánhidi Ádám Benedek
  • Bánhidi Tamás Bendegúz
  • Bodóczki Benett
  • Boruzs Zora
  • Ficzere Fruzsina
  • Gál Olivér Balázs
  • Gamperl Anna Mária
  • Hulik Roxy
  • Juhász Natália
  • Kallós Ágnes
  • Kovács Hédi
  • Mikulán Adél
  • Molnár Luca Diána
  • Papp Fanni
  • Pintér Petra
  • Rozek Tamás
  • Rusz Evelin
  • Sugár Izabella Dorina
  • Szikszai Alexa
  • Szilágyi Tibor
  • Szommer Liliána
  • Szőke Kata Panni 

 

7.a osztály

Osztályfőnök: Csordás Katalin

  • Baráth Timóteus
  • Bondár Marcell
  • Bondár Nikolett Ildikó
  • Cséffán Csenge
  • Cseresznyés Petra
  • Csontos Barbara
  • Faragó Luca Sára
  • Horváth Márkó Mihály
  • Jova Málna
  • Nagy Eszter
  • Nagy–Marton Maja
  • Polgár Zoé
  • Rajniczer Luca
  • Rózsa Máté
  • Sajti Kinga Ilona
  • Sallai Dávid
  • Solymoskövi Benjámin
  • Török Jázmin Ilona
  • Varga Lilla
     

7.b osztály


Osztályfőnök: Schriffertné Szigeti Judit

  • Aradszki Anna
  • Czirle Meredisz
  • Felföldi Fédra
  • Gavra Melánia
  • Házi Richárd
  • Kakas Gergő
  • Kiss Csaba Ádám
  • Mészáros Melinda
  • Miksi Kincső
  • Nagy Kata
  • Sajti Zsombor
  • Sztán Ivett
  • Takács Zsombor

 

8.a osztály

Osztályfőnök: Dávid Szilvia

  • Balázs Márk
  • Balogh Zsolt
  • Cséffán László
  • Csorba Zoltán Bence
  • Fehér György
  • Gávrás Viktor
  • Hevesi Nimród
  • Hódos Nándor
  • Horváth Zoltán Károly
  • Iszáka Ákos Adorján
  • Kallós Eszter
  • Lengyel Szilvia
  • Mittag Regina Éva
  • Nagy Ámon Gábor
  • Nemes Zoltán
  • Reményi Zétény
  • Sárosi Veronika
  • Schriffert Zille
  • Szegedi Ábel
  • Timár Marcell
  • Valki Martin 

 

8.b osztály

Osztályfőnök: Turánné Bódi Beáta 

  • Árgyelán Petra Eszter
  • Boros Bálint
  • Breznyán-Tokai György
  • Csordás Orsolya Csenge
  • Deák Kata
  • Dobra Bianka
  • Gál Rebeka Anna
  • Juhász Ruben
  • Kiss Alexa
  • Kovács Barnabás
  • Lakatos Panna
  • Lévai Cintia
  • Lévai Zsolt
  • Medovarszki Máté
  • Mihály Márk
  • Nagy Boglárka
  • Nagy Gergő János
  • Perlaki Barnabás
  • Poczik Rózsa
  • Ribár Nóra
  • Varga Levente
  • Varga Nóra
  • Varga Viktória
  • Vincze Márkó Lajos