Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

2020.11.02.

Szeptember 10-én került sor, a márciusban elmaradt, Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny pótlására. Iskolánk 42 diákja vett részt a megmérettetésen, melyet minden tanuló saját iskolájában írt meg. Az elért eredmények alapján állapították meg a megyei illetve az országos helyezéseket. Annak ellenére, hogy hosszú ideig nem az iskola falai között folyt a tanulás, a befektetett energia eredményeként ismét nagyon szépen teljesítettek diákjaink:

4. helyezett lett: Timár Marcell a 8.a osztályból,

7. helyezést ért el: Schriffert Zille a 8.a osztályból,

9. helyezett lett: Lipcsei Emese, volt 8.b osztályos tanulónk,

11. helyezést értek el: Dalacsi Milán a 3.b osztályból és Látkóczki Lilla volt 8.b osztályos diákunk,

13. helyezett lett: Poczik Lili, a 3.b osztályból,

15. helyezést ért el: Varga Lilla a 7.a osztályból.

Név szerint szeretnénk még kiemelni azokat a tanulókat, akik évfolyamukon a legjobb 30 diák közé jutottak: Pocsay Levente a 4.a osztályból, Hack József Levente az 5.b osztályból, Pataky Lídia Edit a 6.a, Perlaki Barnabás a 8.b osztályból.

Gratulálunk a szép eredményekhez, további eredményes versenyzést kívánunk!