XIII. Polgár Lajos Emlékverseny

2019.12.14.

December 14-én Békésen ismét megrendezésre került a Polgár Lajos Emlékverseny, melynek a Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium adott otthont, tisztelegve ezzel egykori igazgatója emlékének. Idén 9 tanulót ért az a megtiszteltetés, hogy képviselhette iskolánkat ezen a versenyen.

Dicséret illeti németes csapatunkat, akik szépen helytálltak. Tagjai voltak: Sárosi Veronika, Cséffán László, Dévényi Áron.
Gratulálunk Baráth Timóteusnak, aki a hatodik évfolyamosok matematikaversenyében egy hajszállal maradt csak le a dobogóról a nagyszámú versenyző között; Timár Marcellnek, aki 3. helyen végzett a hetedik osztályosok matematikaversenyében, és Szabó Dánielnek, aki a nyolcadikosok között az első lett szintén matematikából. Izsó Balázs, Ilyés Luca és Poczik Rózsa tanulókból álló csapatunk 1. helyett lett történelemből.

Minden versenyzőnek és felkészítő tanáruknak gratulálunk!