VDÖK-pályázat

2018.12.10.

Kilenc gyulai iskola között iskolánk is támogatást nyert a VDÖK-pályázaton. Jutalomkirándulásra pályáztunk a kiemelkedő tanulmányi- illetve sport eredményű, művészetekben tehetséges, hitéletben is példamutató diákjaink számára. A díjakat Görgényi Ernő polgármester adta át december 4-én az Erkel művelődési központban, ahol ezen a napon egy ifjúsági konferencia is zajlott. Iskolánkat 7. és 8. évfolyamos tanulóink képviselték - Györfi Márton, Mezei Virág, Schriffert Bulcsú és Timár Rebeka a 8.b osztályból - a konferencia különböző szekcióiban. Freiberger István László valamint Nagy Mária Valéria 7.b osztályos tanulóink iskolánk DÖK képviselői, segítőként vettek részt a konferencia lebonyolításában.
Nagy örömmel vettük át a 51 ezer forint támogatásról kiállított oklevelünket! Ezúton is köszönjük a lehetőséget és a támogatást Gyula Város Önkormányzatának valamint a Városi Diákönkormányzatnak!
Pesti-Gurmai Klára az iskola DÖK vezetője

(bővebben: https://www.gyulaihirlap.hu/123177-kilenc-gyulai-iskola-nyert-tamogatast-a-vdok-palya)