Tavaszváró Játéknap

2020.02.14.

Tavaszváró Játéknap

2020. február 14-én iskolánkban Tavaszváró Játéknapot tartottunk. A gyermekek egyéni és csoportos játékok közül válogathattak. Számos társasjáték mellett 1 perc és nyersz, Xbox, várépítés, Magyarország-kvíz, Rubik-kocka játékokkal játszottak a gyerekek és felnőttek. A nyolcadik évfolyamos tanulók egy része pedig egy külön állomással várta a jelentkező csapatokat, ahol különböző zeneszámokat kellett a többieknek időre felismerni. A csapatok közötti versenyben az első öt csapat jutalomban részesült. A helyezettek a következő csapatok és tanulók lettek:
1. „Bajnokok”: Kovács Barnabás, Mihály Márk, Juhász Ruben, Varga Viktória, Kiss Alexa
2. „Hoszé Luisz csapata”: Balázs Orsolya, Kneifel Barbara, Szabó Fruzsina, Nagy Dóra
3. „Dream Team”: Vincze Márkó, Boros Bálint, Nagy Gergő, Fülöp János
4. „Boldogok”: Cséffán Csenge, Bondár Nikolett, Aradszki Anna, Cseresznyés Petra
5. „Nokedlik”: Mészáros Melinda, Sztán Ivett, Gavra Melánia, Czirle Meredisz

Köszönjük a SZIK-nek, hogy a rendezvényünkre BÜFÉ-t biztosítottak, valamint mindenkinek, aki részt vett eseményünkön!

Vizlendvay-Veres Krisztina (DÖK-vezető)