MAGVETŐ

Református Általános Iskola és Óvoda

Tanulóink

 TANULÓINK A 2018/2019-ES TANÉVBEN

 

 1.a osztály

Tanítók: Rozekné Nánási Mária (of.), Nagyné Megyebíró Adél

  • Balogh Rodé
  • Baranyai Zita
  • Bastanie-Buzgány Júlia
  • Berényi Balázs
  • Felföldi Benedek Gyula
  • Horváth Evelin
  • Ilyés Gábor
  • Kóra Zsolt
  • Kovács Tekla Ildikó
  • Kövesdi Kristóf
  • Metcalfe Rebecca Erzsébet
  • Móricz Bence
  • Nyári Bálint Balázs
  • Pesti László Levente
  • Piros Zsombor
  • Szekeres Bettina Bernadett
  • Szeredi Lilla Andrea
  • Takács Nóra
  • Valki Jázmin
  • Papp Milos Nataniel
  • Petrás Gergő Milán
     

1.b osztály

Tanítók: Herdelóné Pelok Boglárka (of.), Orojánné Kiss Csilla

  • Bakucz Panni
  • Balogh Réka Csengele
  • Bohn Eszter
  • Borbély Zsolt
  • Borsi Botond
  • Dalacsi Milán
  • Juhász Csenge
  • Kocsis Lilla
  • Kords Lili Boglárka
  • Kovács Viktória
  • Lőcsei Levente Kevin
  • Majláth Olívia
  • Medovarszki Sára
  • Metál Eszter
  • Mittag Ferdinánd Roland
  • Molnár Jázmin
  • Poczik Lili
  • Rajniczer Janka
  • Szabó Zoltán Máté
  • Szekeres Márk
  • Szűcs Maja Róza
  • Ticudean Dominik Sámuel
  • Varga Nadin
     

 

2.a osztály

Tanítók: Bendli Krisztina (of.), Perlakiné Vas Ildikió

 

  • Bodó Sára Boróka
  • Boros Petra
  • Herdeló Bíborka
  • Medovarszki Anna
  • Mezei Eszter
  • Móricz Dániel
  • Pocsay Levente Gábor
  • Pongrácz János
  • Rácz Zalán Noel
  • Sallai Bence
  • Sárközi Luca
  • Stir Dávid Lajos
  • Szommer Richárd
  • Tyukodi Abigél Kincső

2.b osztály

Tanítók:Virághné Nagy Boglárka (of.), Gajdácsné Báthory Beáta

  • Cseresznyés Kira Liza
  • Deák Sára
  • Kocsis Lotti
  • Kovács Bence
  • Mester Balázs
  • Papp Milos Nataniel
  • Sárosi Mátyás
  • Szatmári Hanna
  • Székely-Szabó Petra
  • Szilágyi Emese
  • Tulkán Fanni
  • Varga Attila
  • Vass Maja
  • Balázs Nimród
  • Krüpl Benjámin Máté


 

3.a osztály

Tanítók:Borbélyné Bihari Krisztina (of.), Nagyné Nagy Nikolett

 

  • Baráth Johanna
  • Bordé Sára Borbála
  • Breznyán - Tokai Szilvia
  • Farkas Alexandra
  • Horváth Dorina
  • Horváth Laura
  • Kiss Kamilla
  • Mező Viktória Szilvia
  • Rozek Nóra
  • Soós Beatrix Éva
  • Szabó Balázs Bence
  • Szilvási Nikoletta
  • Váradi Dorka
  • Varga Ádám
  • Szelényi Hanna
  • Petrás Áron

 

3.b osztály


Tanítók: Székácsné Kisvárdai Katalin (of.) és Csőszné Hámori Ágnes

  • Balogh Panna Boglárka
  • Borsós Ede
  • Bucsai Krisztián
  • Cséfai Zsombor János
  • Csüllög Ferenc
  • Dékány Márk László
  • Fehér Anna
  • Gurzó Noémi
  • Juhász Anna
  • Majláth Szófia
  • Nádházi Nelli
  • Nagy Ákos Áron
  • Najem- Abed Károly
  • Oroján Csilla
  • Petrovszki Milán István
  • Sánta Nikolett
  • Semlyényi Ádám Albert
  • Szilágyi Gréta Beatrix
  • Tóth Zóra Léna
  • Vajnai Anna

 

4.a osztály

Tanítók: Fodor Judit (of.) és Révászné Nagy Gabriella

  • Barta Sára Ibolya
  • Borbély Fanni Krisztina
  • Borbély Ferenc
  • Csepreghy Emma
  • Fábián Bence István
  • Geszner Sára
  • Hevesi Borka
  • Hunyady Ádám
  • Kovács Lili
  • Lengyel Anna
  • Nagy Bence
  • Ökrös Ádám Levente
  • Ökrös Erik
  • Pál Balázs
  • Pataky Lídia Edit
  • Solymoskövi Erika Gitta
  • Szabó Boglárka
  • Takács Marcell
  • Almási Bálint
  • Almási Béla


4.b osztály


Tanítók: Szabó Sándorné (of.)

  • Bánhidi Ádám Benedek
  • Bánhidi Tamás Bendegúz
  • Bartha Barnabás
  • Bodóczki Benett
  • Boruzs Zora
  • Gál Olivér Balázs
  • Gamperl Anna Mária
  • Hulik Roxy
  • Juhász Natália
  • Kallós Ágnes
  • Kovács Hédi
  • Mikulán Adél
  • Pintér Petra
  • Rusz Evelin
  • Sugár Izabella Dorina
  • Szikszai Alexa
  • Szilágyi Tibor
  • Szommer Liliána
  • Szűcs Joel
  • Balogh Jázmin Hajnalka
  • Molnár Luca Diána
  • Rozek Tamás
  • Szőke Kata Panni
     

5.a osztály

Osztályfőnök:Csordás Kata

  • Balogh Anna
  • Baráth Timóteus
  • Bondár Marcell
  • Bondár Nikolett Ildikó
  • Cséffán Csenge
  • Cseresznyés Petra
  • Csontos Barbara
  • Horváth Márkó Mihály
  • Jova Málna
  • Nagy – Marton Maja
  • Nagy Eszter
  • Polgár Zoé
  • Rajniczer Luca
  • Rózsa Máté
  • Sajti Kinga Ilona
  • Sallai Dávid
  • Solymoskövi Benjámin
  • Török Jázmin Ilona
  • Varga Lilla
  • Faragó Luca Sára
     

5.b osztály


Osztályfőnök:Schriffertné Szigeti Judit

  • Aradszki Anna
  • Bartha Boglárka
  • Felföldi Fédra
  • Gavra Melánia
  • Házi Richárd
  • Kakas Gergő
  • Kiss Csaba Ádám
  • Kovács Barbara
  • Miksi Kincső
  • Nagy Kata
  • Sajti Zsombor
  • Sztán Ivett
  • Takács Zsombor
  • Czirle Meredisz

 

6.a osztály

Osztályfőnök:Dávid Szilvia

  • Balogh Zsolt
  • Baracsi Tibor
  • Cséffán László
  • Csorba Zoltán Bence
  • Fehér György
  • Gávrás Viktor
  • Hevesi Nimród
  • Horváth Zoltán Károly
  • Kallós Eszter
  • Lengyel Szilvia
  • Nagy Ámon Gábor
  • Nemes Zoltán
  • Perlaki Barnabás
  • Petrusán Róberta
  • Reményi Zétény
  • Sárosi Veronika
  • Schriffert Zille
  • Szappanos Emma Viktória
  • Szegedi Ábel
  • Timár Marcell
  • Valki Martin
  • Balázs Márk
  • Galcsik Lilla
     

 

6.b osztály

Osztályfőnök: Turánné Bódi Beáta

 

  • Árgyelán Petra Eszter
  • Boros Bálint
  • Breznyán-Tokai György
  • Csordás Orsolya Csenge
  • Deák Kata
  • Dobra Bianka
  • Fülöp János
  • Gál Rebeka Anna
  • Gulyás Dávid
  • Juhász Ruben
  • Kiss Alexa
  • Lévai Cintia
  • Lévai Zsolt
  • Medovarszki Máté
  • Nagy Boglárka
  • Nagy Gergő János
  • Nyikos Mercédesz
  • Ribár Nóra
  • Varga Levente
  • Varga Nóra
  • Varga Viktória
  • Vincze Márkó Lajos
     

 

7.a osztály

Osztályfőnök: László Olga

  • Árgyelán Zénó
  • Balázs Orsolya Adél
  • Baráth Salamon
  • Czapp Milán Péter
  • Habóczki Enikő
  • Kneifel Barbara
  • Nagy Dóra
  • Nagy Fruzsina
  • Rákos Renáta
  • Schreyer József Máté
  • Soltész Kornélia
  • Solymoskövi Krisztofer
  • Stir Katalin
  • Szabó Dániel
  • Szabó Fruzsina
  • Szekeres Levente
  • Széplaki Levente
  • Szőke Norbert
  • Szőke Róbert
  • Vad Elizabet
  • Vondrácek Karl Charly
  • Zielbauer Anna

 

7.b osztály

Osztályfőnök: Pesti - Gurmai Klára

 

  • Balogh Csaba Ákos
  • Bodzás Boglárka
  • Debreczeni Barnabás
  • Dévényi Áron
  • Egri Zsombor
  • Freiberger István László
  • Gáll Tibor László
  • Gerebenics Kristóf
  • Ilyés Luca
  • Izsó Balázs
  • Jakus Zétény Gergő
  • Kura Tamás Csaba
  • Látkóczki Lilla
  • Lipcsei Emese Csilla
  • Madarasi Ádám János
  • Nagy Bálint
  • Nagy Mária Valéria
  • Oláh Botond Viktor
  • Rácz Levente Ádám
  • Sipos Dominik Gábriel
  • Szappanos Katalin
  • Szatmári Emma Dóra
  • Tyukodi Levente Álmos
     

 

8.a osztály

Osztályfőnök: Czirok Sándor

  • Czirle Kata Boglárka
  • Cseresznyés Zoltán
  • Dékány Viktória
  • Dézsi János
  • Elek Petra Evelin
  • Felföldi Zsolt
  • Formanek Ákos
  • Kiss Noémi
  • Kovács Ádám
  • Kovács Daniella
  • Kovács Hanna
  • Kovács Krisztián
  • Mittag Réka Mónika
  • Palásti Zoltán
  • Rákos Tamás Roland
  • Sárosi Boldizsár
  • Szabó Adrienn
  • Szegedi István
  • Szeredi Ákos
  • Tar Ákos Ferenc

 

8.b osztály

Osztályfőnök: Csillagné Szentgyörgyi Ágnes

  • Baracsi Petra
  • Gavra Denisz
  • Győrfi Márton
  • Horváth Dorina
  • Jova Jácint
  • Kiss Gábor
  • Kiss Viktória
  • Krausz Tamás
  • Medovarszki Pál
  • Mezei Virág
  • Nagy Enikő
  • Palásti Bianka
  • Patkás Alíz
  • Polyák Tamás Zsolt
  • Rácz Gergő Milán
  • Schriffert Bulcsú
  • Szolnoki Levente
  • Ticudean Ábel Simeon
  • Timár Rebeka