Tanévnyitó 2019.09.01

2019.09.08.

Tanévnyitó ünnepség a Magvetőben

A Magvető Református Általános Iskolában a tanévnyitó ünnepség istentisztelettel kezdődött, melyen Baráth János lelkipásztor hirdette az igét. Az első osztályosok iskolánk szép hagyománya szerint a nyolcadikosok kíséretében vonultak be a templomba. Az istentiszteletet követően Varga Ottó igazgató úr ünnepélyesen megnyitotta a 2019-2020-as tanévet. Ezt követően a Gyulai Református Iskoláért Alapítvány elnöke, Kósa Ferenc adta át az alapítványi díjakat. A Magvető-díjat Pesti-Gurmai Klára tanárnő, a Hűségdíjat Perlakiné Vas Ildikó és Gajdácsné Báthory Beáta tanító vehette át 10 éves pedagógusi munkájáért. A díjátadást követően az első osztályosok fogadalmat tettek, majd a nyolcadikosok feltűzték a mellényeikre iskolánk jelvényét. A hatodik és első osztályos tanulók tanévnyitó szolgálata zárta az ünnepséget.

(fotók)

Csordás Katalin, Schriffertné Szigeti Judit