Sport híreink-május

2018.06.15.

2018. május 19-én a gyulai Tenisz Szabadidő Sport Klub teniszpályáin zajlott a VII. Magvető Play & Stay Minitenisz Bajnokság. A versenyt hetedik alkalommal szervezte meg a 2007-2010 között született lányok és fiúk számára a Magvető Református Általános Iskola és Óvoda a teniszklubbal karöltve. Az időjárás is kegyes volt a résztvevőkhöz, hiszen elkerülte az eső a sporteseményt, így az 53 nevező teniszpalánta egy jó hangulatú alkalmon mérhette össze tudását. Senki sem tért haza üres kézzel, hiszen a gyermekek emléklapot, csokoládét és üdítőt kaptak a szervezők jóvoltából. A helyezettek érmet kaptak és oklevélben részesültek.
Eredmények:
2010. nem igazolt lányok (piros pálya):
II. Tóth Zóra (2/b) III. Oroján Csilla (2/b) VI. Juhász Anna (2/b)
2009. nem igazolt lányok (narancs pálya): I. Hulik Roxy (3/b)
2008. igazolt lányok (zöld pálya): II. Kovács Hédi (3/b)

Református Általános Iskolák Országos Atlétika Bajnoksága – 2018. május 24. Albertirsa

II. korcsoport
Kislabdahajítás V. Kovács Hédi (3/b)
III. kcs.
Magasugrás V. Galcsik Lilla (5/a) VI. Zielbauer Anna (6/a)
Távolugrás I. Zielbauer Anna
IV. kcs.
Svédváltó I. MAGVETŐ: Herdeló Csongor (8/b), Rozek Kevin (8/a), Székács Kristóf (8/a), Szűcs Barnabás (8/b)
Súlylökés II. Szűcs Barnabás
Kislabdahajítás VI. Székács Márk (8/a)
100 m síkfutás V. Rozek Kevin
300 m síkfutás III. Rozek Kevin
800 m síkfutás V. Herdeló Csongor
**********************************************************************************
A Magvető Református Általános Iskola diákjai is képviselték Gyulát és az intézményünket országos diákolimpiai teniszversenyen, melyet idén is Balatonbogláron rendeztek meg 2018. május végén.
Eredményeink:
II. kcs. V. Kovács Hédi (3/b), Ilyés Luca (6/b)
IV. kcs. V. Székács Kristóf (8/a), Székács Márk (8/a)

Körzeti atlétika diákolimpia többpróba - Gyula, Id. Christián László Városi Sporttelep
I. kcs.
Lányok II. Breznyán-Tokai Szilvia (2/a) - Fehér Anna (2/b) – Gamperl Anna (3/b) – Horváth Dorina (2/a) – Horváth Laura (2/a) – Sugár Izabella (3/b)
Fiúk VI. Bartha Barnabás (3/b) – Nagy Ákos (2/b) – Najem-Abed Károly (2/b) – Obot Dunamis (2/a) – Sárosi Mátyás (1/b)
II. kcs.
Lányok IV. Cseresznyés Petra (4/a) – Kallós Ágnes (3/b) - Lakatos Panna (5/b) – Polgár Zoé (4/a) – Varga Nóra (5/b)
Fiúk III. Házi Richárd (4/b) – Horváth Márkó (4/a) – Nagy Gergő (5/b) – Ökrös Erik (3/a) – Sajti Zsombor (4/b)- Szűcs Joel (3/b)

III. kcs.
Lányok III. Galcsik Lilla (5/a) – Kovács Hanna (7/a) – Látkóczki Lilla (6/b) – Mittag Réka (7/a) – Nagy Enikő (7/b) – Zielbauer Anna (6/a)
Fiúk VI. Győrfi Márton (7/b) – Horváth Zoltán (5/a) – Timár Marcell (5/a) –
Valki Martin (5/a)
IV. kcs.
Lányok V. Baracsi Petra (7/b) – Hussein-Krizsán Annabella Róza (8/b) – Keresztes Lili (8/a) – Kostyalik Bianka (8/a) – Szabó Adrienn (7/a) – Timár Rebeka (7/b) – Vezér Márta (8/b)
Fiúk V. Gulyás Péter (8/a) – Rozek Kevin (8/a) – Székács Kristóf (8/a) – Székács Márk (8/a) – Szűcs Barnabás (8/b)
Tavaszi egyéni III-IV. kcs. körzeti atlétika diákolimpia

Gyula, Id. Christián László Városi Sporttelep - Gyula város általános iskoláinak részvételével megrendezett versenyen a sportolók a megyei döntőbe jutásért küzdöttek.

III. kcs.
60 m síkfutás III. Zielbauer Anna (6/a)
Távolugrás I. Zielbauer Anna
4x100 m váltófutás IV. Kovács Hanna (7/a), Mittag Réka (7/a), Nagy Enikő (7/b),