2019.02.22.

2019.02.20.

Hungarikumok

2019.02.20.

Ismét a megyei döntőben a Magvető csapata

A Hungarikumok című verseny immár második alkalommal kerül megrendezésre országos szinten, melynek első alakalommal iskolánk csapata nyerte meg járási, megyei, majd Kárpát-medenceifordulóit is. Ezek után nagy várakozással tekintett újonnan felállított csapatunk az idei megmérettetésre.

E verseny körzeti vetélkedőjét február 19-én rendezték meg Békés megye kincsei címmel, melyet hetedik osztályos tanulóink az általános iskolások kategóriájában meg is nyertek. A csapat tagjai: Baráth Salamon Ilyés Luca,Izsó Balázs és Nagy Dóra hetedik évfolyamos tanulók. Hálát adunk Istennek a győzelemért,és nagy izgalommal várjuk a megmérettetés megyei fordulóját.

Kép forrása:Békés Megyei Önkormányzat elnökének, Zalai Mihálynak facebook oldaláról

2019.02.14.

Megyei angol verseny

Iskolánk február 07-én a Göndöcs Benedek Középiskolában megyei angol vetélkedőn vett részt a következő eredményekkel:
Középmezőben végzett: Csordás Orsolya 6. b, Kiss Alexandra 6. b, Varga Viktória 6. b, Gál Rebeka 6.b
I. helyezést értek el: Schriffert Zille 6. a, Kallós Eszter 6. a, Tímár Marcell 6. a, Balázs Márk 6. a
Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő pedagógusoknak!