Pedagógus nap

2020.06.09.

A koronavírus-járvány miatt a megszokottól eltérően, szűk körben ünnepelték a pedagógusnapot június 8-án Gyulán, a Vigadóban. Az eseményre idén kizárólag a díjazottakat hívták meg. Az ünnepségen Görgényi Ernő polgármester kiemelte: ezen a napon tiszteletünket fejezzük ki a pedagógusok iránt, akikkel mindenki kapcsolatba kerül élete során. Az ünnepségen több mint harminc pedagógus vehetett át elismerést munkájáért a polgármestertől és a Gyulai Tankerületi Központ igazgatójától. A Magvető Református Iskola részéről két kollégánk - Kovács Istvánné és Csordás Katalin - polgármesteri dícséretben -, a Gyulai Református Egyházközség fenntartói dicséretében Baráth Andrea intézményi lelkész részesült!