Nemzetközi Kenguru matematika verseny

2018.05.04.

Március 20-án, iskolánk 37 kis matematikusa vett részt a Nemzetközi Kenguru matematika versenyen. A megmérettetésen minden tanuló saját iskolájában írta meg a versenydolgozatot, amely eredménye alapján állapították meg a megyei illetve az országos helyezéseket. A sok gyakorlás és a befektetett energia eredményeként ismét nagyon szépen teljesítettek diákjaink.

A megyei versenyen
3. helyezettek lettek: Timár Marcell az 5.a osztályból, és Székács Márk a 8.b osztályból,
5. helyezést ért el Herdeló Csongor a 8.b osztályból,
7. helyezettek lettek: Freiberger István a 6.b osztályból, és Székács Kristóf a 8.a osztályból,
8. helyezést ért el Jakus Zétény a 6.b osztályból,
10. helyezettek lettek Egri Zsombor a 6.b osztályból és Timár Rebeka a 7.b osztályból
és
13. helyezett lett Mihály Márk az 5.a osztályból.

Szintén nagyon szép eredményt értek el: Bánhidi Ádám és Bánhidi Tamás a 3.b osztályból, illetve Látkóczki Lilla a 6.b osztályból.
Úgy gondolom, hogy minden diákunk igyekezett legjobb tudása szerint helytállni. Mindannyiuknak gratulálunk, további eredményes versenyzést kívánunk!