Jézus élete rajzpályázat

2020.02.21.

Budapesten, 2019. február 21-én a Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskolában immár ötödik alkalommal került sor a „Jézus élete” elnevezésű Kárpát-medencei református általános iskolai rajzpályázat kiállítására és ünnepélyes díjátadójára. Az ünnepségre érkezőket Magyar József versenyszervező fogadta, az Ő vezényletével zajlott le a díjátadó. Beszédet mondott az iskola igazgatója Magyarné Teliska Gyöngyi és a Református Pedagógiai Intézet köznevelési igazgatóhelyettese Moncz Anikó. Magyar József elmondása szerint a versenyre 69 iskola küldött be pályaművet, ebből 11 iskola Erdélyből, 5 iskola a Felvidékről pályázott. A beérkezett 874 alkotás 109 kolléga odaadó, színvonalas felkészítő munkájának köszönhető. A zsűri a rajzokat több szempont alapján értékelte. 30 díjazott alkotás született és még 93 művet állítottak ki. Iskolánkból II. helyezést ért el Molnár Jázmin 2. b osztályos tanuló, felkészítő tanára Herdelóné Pelok Boglárka, valamint kiállításra került Szilágyi Tibor 5. b osztályos tanuló rajza, felkészítő tanára Fodor Judit.

Köszönjük áldozatos munkájukat, szívből gratulálunk Nekik, nem feledve, hogy egyedül Istené a dicsőség!