MAGVETŐ

Református Általános Iskola és Óvoda

Heti igénk:

"Jobban boldogul kettő, mint egy: fáradozásuknak szép eredménye van." (Préd 4,9)

Híreink

Kegyeleti váltófutóverseny

2017.10.10.

 Kegyeleti váltófutóverseny
Gyula, 2017.október 6.

 

 

Városunk hagyománya, hogy a közoktatási intézmények tanulói a Csónakázó-tó körüli futóverseny keretében sporttal is megemlékeznek az Aradi Vértanukról.


Eredményeink:
Lányok
IV. Cseresznyés Petra, Kallós Eszter,Zielbauer Anna,Szabó Adrienn,Keresztes Lili


Fiúk
V. Nacsa Domán, Valki Martin, Medovarszki Máté,Rácz Gergő,Székács Márk
VIII. Horváth Márkó,Fülöp János,Balogh Zsolt,Kiss Gábor, Herdeló Csongor

-

2017.10.03.

 Duatlon diákolimpia megyei döntő
Gyula, 2017. október 3.

 

 

A Göndöcs Benedek Középiskola szervezésében megrendezett megyei döntőn közel száz gyerek versengett a helyezésekért.


Eredmények:

III.kcs Csapat
Lányok
V. Zielbauer Anna, Nagy Enikő, Látkóczki Lilla
Egyéni
V. Zielbauer Anna

Fiúk
VI. Medovarszki Máté, Timár Marcell, Balogh Zsolt, Győrfi Márton

IV.kcs Csapat
Fiúk
II. Székács Márk, Herdeló Csongor, Székács Kristóf, Kiss Gábor
V. Rozek Kevin, Rácz Gergő, Sárosi Boldizsár
Egyéni
VI. Székács Márk
VII. Herdeló Csongor

 

„Legyen a zene mindenkié. . .”

2017.10.03.

 „Legyen a zene mindenkié. . .”
Kodály Zoltán

1975 óta október 1-je a Zene Világnapja. Yehudi Menuhin kezdeményezésének célja a zeneművészet népszerűsítése. Ebből az alkalomból október 2-án, iskolánk énekkaros diákjai zenei idézetekkel, énekléssel hívták fel a figyelmet a zene fontosságára.


Idősek Világnapja


Iskolánkban immár hagyománnyá vált, hogy október 1-jén énekes, hangszeres, verses műsorral köszöntjük az Idősek Világnapja alkalmából a Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthonának lakóit. Az otthon lakói szeretettel fogadták a gyermekek részéről felcsendülő verseket és énekeket.
Isten éltesse őket!

 

Atlétika diákolimpia ügyességi csapatbajnokság

2017.09.28.

 Atlétika diákolimpia ügyességi csapatbajnokság megyei döntő
Békéscsaba, 2017. szeptember 27.

 

Távolugrás
IV. Zielbauer Anna, Szabó Adrienn, Keresztes Lili, Dékány Viktória, Pribék Dzsenifer
V. Szűcs Barnabás, Rozek Kevin, Juhász Márk, Székács Márk, Sárosi Boldizsár


Magasugrás
IV. Szűcs Barnabás, Juhász Márk, Szákács Kristóf, Székács Márk, Rozek Kevin
V. Zielbauer Anna, Szabó Adrienn, Nagy Enikő, Keresztes Lili, Látkóczki Lilla


Súlylökés
9. Szűcs Barnabás, Juhász Márk, Székács Márk, Gombkötő Máté, Rozek Kevin


10x200 m váltófutás
Látkóczki Lilla, Szűcs Barnabás, Keresztes Lili, Székács Márk, Szabó Adrienn, Herdeló Csongor
Pribék Dzsenifer, Juhász Márk, Szabó Adrienn, Rozek Kevin

Atlétika ügyességi csapatbajnokság

2017.09.21.

 Atlétika ügyességi csapatbajnokság
Gyula, 2017. szeptember 20.

Fiúk

Távolugrás I. Szűcs Barnabás, Rozek Kevin, Juhász Márk,
Székács Márk, Sárosi Boldizsár

Súlylökés I. Szűcs Barnabás, Székács Márk, Juhász Márk,
Rácz Gergő, Gombkötő Máté

Magasugrás II. Szűcs Barnabás, Székács Márk, Székács Kristóf,
Juhász Márk, Rozek Kevin

Kiskabdahajítás V. Székács Kristóf, Gomkötő Máté, Herdeló Csongor
Kiss Gábor, Rácz Gergő

Lányok

Távolugrás III. Zielbauer Anna, Szabó Adrienn, Keresztes Lili,
Nagy Enikő, Látkóczki Lilla

Magasugrás III. Zielbauer Anna, Szabó Adrienn, Keresztes Lili,
Nagy Enikő, Látkóczki Lilla

10x200 m váltófutás III. Látkóczki Lilla, Szűcs Barnabás, Zielbauer Anna, Kiss Gábor,
Dékány Viktória, Juhász Márk, Szabó Adrienn, Rácz Gergő,
Keresztes Lili, Rozek Kevin