Egri csillagok

2020.01.24.

"Az Emberi Erőforrások Minisztériumának Lázár Ervin Programja az általános iskolások számára minden évben lehetővé teszi, hogy ellátogassanak egy kulturális intézménybe és színházi-, tánc-, cirkuszi-, vagy komolyzenei koncerteken vegyenek részt.
Iskolánk harmadik évfolyamos tanulói 2020. január 24-én a békéscsabai Jókai Színház előadását nézhették meg. Gárdonyi Géza: Egri csillagok című regénye szolgált alapul a bemutatott musicalnek. Minden gyermek számára érthető és élvezhető volt a darab, melynek történelmi hátterével előzetesen már foglalkoztunk. A színészek és a táncosok, valamint a zenészek mindnyájan kiemelkedő teljesítményt nyújtottak és a közönség figyelmét végig fenntartották. Szívesen ajánljuk mindenkinek ezt az előadást!
Hálásak vagyunk, hogy részesei lehettünk kultúránk e részének és kívánjuk, hogy minél többen gazdagodhassanak élményekben, ismeretekben a Lázár Ervin Program segítségével!"