Családi Közlekedési Verseny

2019.11.20.

November 20-án 11. alkalommal került megrendezésre 13 csapat részvételével a Családi Közlekedési Verseny. A már hagyományosnak számító KRESZ tesztlapon kívül, kvíz és elméleti feladatsorok megoldásával a gyerekek és a szülők egymást segítve, élményekkel és tudással is gazdagodva töltöttek el egy kellemes délutánt.

A Gyulai Rendőrkapitányság részéről érkező Fenesiné Markovics Nóra rendőrnő a közlekedéssel kapcsolatos ismeretek felfrissítésében, valamint a zsűrizésben is segítette munkánkat.

Ezúton is köszönjük Kolysza Zoltán rendőrkapitánynak és Lipcsei Csaba vállalkozónak a díjakhoz való felajánlásokat.

Díjazottaink:
I. BOROS TRIÓ
II. SPORTOLÓK
III. JÁRMŰVEK KIRÁLYA
IV. ÖTÖS BOMBA
V. UNIKORNISOK
VI. MESTEREK

Minden versenyző csapatnak ezúton is gratulálunk és bízunk abban, hogy jövőre ismét találkozunk!

(fotók)

Révászné Nagy Gabriella