6 órás vetélkedő

2019.06.06.

2019. június 6-án került megrendezésre - a Gyulai Ifjúsági Központ szervezésében - az általános iskolák 6 órás vetélkedője. Iskolánkat 12 fő képviselte ezen a megmérettetésen, ahol két csapatra osztva őket másik két iskola (a Román és az Implom általános iskola) tanulóival alkottak egy-egy vegyes csapatot. Minden általános iskola tanulóit hasonlóan a Magvetősökhöz összesorsolták más általános iskolák diákjaival, melynek fő célja az volt, hogy az iskolák ne egymás ellen, hanem közösen összefogva vegyenek rész a kreatív és szellemi aktivitás egyaránt igénylő feladatokban.

Mindkét csapatunk tagjai szépen helytálltak:

I. helyezett lett a „Beertok” csapat, melynek tagjai: Baráth Salamon (7.a), Schreyer József (7.a), Szabó Dániel (7.a), Zielbauer Anna (7.a), Szabó Adrienn (8.a), Timár Rebeka (8.b),

II. helyezett lett a "Mezei bundás nyuszik" csapat, melynek tagjai: Dévényi Áron (7.b), Freiberger István (7.b), Izsó Balázs (7.b), Elek Petra (8.a), Kovács Hanna (8.a), Mittag Réka (8.a).

Gratulálunk a Résztvevőknek!